esfahanweb esfahanweb .

esfahanweb

بهينه سازي سايت در اصفهان

بهينه سازي سايت در اصفهان

 

هنگامي كه جهت كسب و كار خود سايتي را طراحي مي كنيد احتمال دارد از طراح سايت خود در مورد بهينه سازي سايت (سئو سايت) اطلاعاتي دريافت نماييد و به اهميت آن پي ببريد. در اينجا قصد داريم به زبان ساده در مورد بهينه سازي وب سايت توضيحاتي دهيم .

 

بهينه سازي سايت و يا به عبارت ديگر سئو سايت چيست؟

در يك تعريف ساده مي توان گفت مجموعه اقداماتي كه بايد بر روي سايت شما اعمال گردد تا سايت شما با توجه به كلمات كليدي مورد نظر به صفحه اول نتايج موتور جستجو گوگل بيايد.

با اين كار باعث شده تا سايت شما در ميان سايت هاي رقبا برند شود و بازديد بيشتري به سايت خودتان جذب كنيد .به اين گونه بازديد ها از طرف موتور جستجوي گوگل بازديد هاي هدفمند گويند چرا كه مشتري خود با جستجوي عبارت كليدي مورد نظر خود در گوگل ميتواند سايت شما را نيز در ميان نتيجه هاي اول گوگل ملاحظه فرمايد.

در تعريف ساده بالا سه نكته وجود دارد :

۱- كلمات كليدي

۲- صفحه اول گوگل

۳-بازديد هدفمند

منظور از كلمات كليدي چيست؟

هر كسب كاري يكسري كلمات كليدي دارد كه اكثرا نام خدمات و يا محصولات يك كسب و كار مي باشد كه شما تمايل داريد اگر كاربر نام محصول شما را در گوگل جستجو كرد سايت شما به صفحه اول نتايج گوگل بيايد.

و مي توان اينگونه گفت كه با بهينه سازي سايت خود به غير از بازديد روز افزون سايت تان باعث شده تا اول اينكه ميان رقبا يك برند شناخته شويد و محبوبت پيدا كنيد .دوم آنكه يك سايت مرجع شناخته مي شويد و اعتماد مشتريان خود را مي توانيد به راحتي بدست آوريد.

انتخاب كلمه كليدي در بهينه سازي سايت در اصفهان

 

مزاياي صفحه اول گوگل چيست؟

اكثرا كاربران جهت پيدا كردن نتايج جستجو خود به همان صفحه اول گوگل اكتفا مي كنند يعني مطلب مورد جستجوي خود را قطعا در صفحه اول پيدا مي كنند ونيازي به رفتن به صفحات بعدي نيست.پس اگر سايت شما در صفحه اول نتايج موتور جستجو قرار بگيرد شانس بالايي جهت ورود كاربران به وب سايت خود داريد.

اكثر وب سايت هايي كه در صفحه اول هستند از طريق وب سايت خود بهتر و راحتر مي توانند جذب مشتري كنند.


 

تعرفه هاي بهينه سازي سايت چقدر است؟

ببينيد در مورد تعيين قيمت هزينه هاي سئو بيشترين عامل تعيين كننده تعداد عبارات كليدي و ،ميزان رقابت بر كلمات كليدي انتخابي مي باشد,

يعني هرچقدر رقابت بر سر آن كلمه جهت آمدن به صفحه اول گوگل بيشتر باشد ميزان تلاش بيشتري را از ما مي طلبه تا وب سايت به صفحه اول بيايد لذا هزينه ها هم بيشتر خواهد شد.

 

اهميت سئو و بهينه سازي سايت در برندسازي:

قطعا كسب و كار شما هر چه كه باشد يكسري شركت ها هستند كه سرشناس تر از همه هستند به اصطلاح برند شدند يكي از راه هاي برند سازي سئو و بهينه سازي سايت مي باشد.حضور وب سايت شما در نتايج نخست جستجو بدون شك در برند سازي كسب و كار شما كمك خواهد كرد علاوه بر آن حضور در نتايج اوليه جستجو براي شما سود آوره چون مشتريان بيشتري شما را خواهند ديد(احتمال انتخاب شما جهت خريد بالاتر است).

سئو و بهينه سازي و نقش آن در برند سازي سايت

 

حقيقتا سئو وبهينه سازي وب سايت نقش بسيار مهمي در برندسازي دارد به نظر من سئو تيليغات بلند مدت مي باشد و براي آن دسته از كسب و كارها مناسب هست كه قصد دارند به صورت بلند مدت در ضمينه كاري خود فعاليت نمايند.

و اما نكته آخر اگر از صنعتگران مي باشيد ويا صاحب سايت فروشگاهي هستند سئو و بهينه سازي را فراموش نكنيد!

 

 

 

بهينه سازي سايت در اصفهان

پيشتازان صفرويك به عنوان مجري طراحي سايت در اصفهان و همچنين بهينه سازي سايت در اصفهان و ديگر نقاط كشور مفتخريم كه بتوانيم در زمينه سئو سايت (بهينه سازي) شما را تا رسيدن به صفحه اول گوگل همراهي نماييم.سئو يكي ازشاخه هاي اصلي در بازاريابي اينترنتي بوده و به همين خاطر بايد قبل از هر چيز بايد دانست كه ايجاد و طراحي يك وب سايت زماني موفق خواهد بود كه بازديد كننده و مشتري بدست آورد در غير اين صورت همچون يك كاتالوگ بوده ، اما با سئو سايت خود بر روي عبارات كليدي سايت تان خواهيد توانست بازديد كننده بيشتر در نتيجه فروش بيشري را براي خود در نظر بگيريد اصفهان پيامك بر اساس تكنيك ها و قواعد تعريف شده در موتورهاي جستجويي همچون گوگل و آناليز رقبا و عبارات كليدي به سايت شما كمك خواهد كرد تا در بين بهترين ها در عرصه خود در صفحه اول گوگل قرار بگيريد شما با قرار گرفتن در صفحه اول به غير از بحث فروش بيشتر بر روي برند سازي سايت خود نيز كمك خواهيد نمود به عبارتي مزاياي سئو را مي توان اين گونه ذكر نمود:

الف) فروش بيشتر

ب) جذب مشتري

ج) افزايش بازديدكننده

د) بهبود رتبه بندي

ه) كمك به برند سازي شركت و سايت خود

مشاوره رايگان:۰۳۱۳۲۲۵۲۹۵۶

 


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۵۱:۱۳ توسط:مرضيه موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :