esfahanweb esfahanweb .

esfahanweb

نقش شبكه هاي اجتماعي در بازاريابي اينترنتي

نقش شبكه هاي اجتماعي در بازاريابي اينترنتي

در اين مقاله قصد داريم به تشريح  مبحث بازاريابي شبكه هاي اجتماعي ,برندسازي و تاثيرات آن بر سئو وب سايت بپردازيم.

بازاريابي شبكه هاي اجتماعي به زبان ساده معرفي محصولات و خدمات كسب وكار خود و مجاب كردن كاربران به اشتراك گذاري پست هاي شما كه خروجي آن بهترشدن كسب و كار مي شود.

نقش شبكه هاي اجتمايي در بازاريابي اينترنتي

قبل از اقدام به بازاريابي شبكه هاي اجتماعي دانستن چند نكته اهميت دارد.

۱- هدف شبكه هاي اجتماعي توليد محتوا و انتشار زنجيروار آن توسط كاربران مي باشد لذا در انتشار مطالب خود نهايت دقت را بخرج دهيد تا شايستگي انتشار و به ا صطلاح اشتراك گذاري توسط كاربران را داشته باشد.

۲- تبليغات دهان به دهان هميشه حداكثر بازخورد را داشته است به اين معنا كه اگر بنده از محصول يك شركتي خوشم بيايد و آن را به دوستانم معرفي كنم ميزان تاثير آن در اينكه دوستانم همان محصول را تهيه كنند بالاتر مي باشد,لذا در شبكه هاي اجتماعي نوعي تبليغات دهان به دهان نهفته است.

انتشار ويدئو و تاثير آن بر بازاريابي شبكه هاي اجتماعي و همچنين سئو:

از قابليت انتشار ويدئو موجود در برخي از شبكه هاي مجازي حداكثر استفاده را نموده و تا آنجايي كه ممكن است از كسب و كارتان ويدئو منتشر نماييد به اين دليل كه كاربران زياد تمايل ندارند متن هاي طولاني را بخوانند.با اين وجود مي توانيد با توليد ويدئوهاي كوچك لپ مطلب را بيان نماييم.در ضمن نبايد فراموش كرد كه موتور جستجو گوگل به وب سايت هايي كه به انتشار ويدئو در شبكه هاي مجازي (تحت وب)مي پردازندامتياز قائل مي شود.

تفاوت سئو وب سايت و بازاريابي شبكه هاي اجتماعي چيست؟

همان طور كه گفتيم شركتي كه بخواهد برندسازي نمايد مي تواند از شبكه هاي اجتماعي استفاده نمايد اما ناگفته نماند هيچ برند معتبري را نمي توان يافت كه وب سايت نداشته باشدپس گام اول برند سازي طراحي وب سايت مي باشد.پس از آن به همراه هر پستي كه در شبكه هاي اجتماعي مي گذاريد حتما آدرس وب سايت خود را درج نماييد (كاربران اطلاعات تكميلي را مي توانند از وب سايت شما دريافت كنند و همچنين ترافيك وب سايت شما افزايش خواهد يافت).

حال به سوال اصلي مي پردازيم كه سئو وب سايت ويا تبليغات در شبكه هاي اجتماعي؟

در شبكه هاي اجتماعي هركس كه پست شما را بخواند لزوما به آن نياز ندارد اما هر كس در موتور جستجو گوگل كلمه ايي را جستجو كندنشان دهنده نياز آن فرد مي باشد پس با اين وجود مي توان نتيجه گرفت كه با سئو وب سايت بازار هدف را نشان گرفته ايد.(جهت كسب اطلاعات بيشتر در مورد اهميت سئو سايت پيشنهاد مي كنم مقالات موجود در وب سايت را مطالعه نماييد )

 

و در پايان خاطر نشان مي گردد كه اصفهان پيامك فعال در زمينه طراحي سايت در اصفهان آمادگي خود را براي عقد قرار داد با كليه شركت ها و سازمان هاي دولتي و خصوصي اعلام مي نمايد.


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۲۴:۲۳ توسط:مرضيه موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :