esfahanweb esfahanweb .

esfahanweb

آيا كسب و كار شما به وب سايت نياز دارد (بخش دوم)؟

آيا كسب و كار شما به وب سايت نياز دارد (بخش دوم)؟

در مقاله مقالات قبل موضوعي را مطرح كرديم با عنوان آيا كسب و كار شما نياز به وب سايت دارد(بخش اول)؟و در آن مقاله به سوالات و دلايلي مطرح شد كه دليل وجود يك وبسايت در دنياي امروز را مطرح مي كند ، حال در اين مقاله مي خواهيم به ادامه دلايل نياز به وب سايت در حوضه كاري شما بپردازيم تا با اهميت و جايگاه وبسايت و مزاياي آن در اين دوره دست پيدا كنيم.

دلايل نياز به وب سايت

در مقاله قبل به ۴ مورد از دلايل پرداختيم حال به ادامه دلايل مي پردازيم:

   ۵_  يك وب سايت دامنه فروش شما را وسيع تر مي كند:

امروزه به دليل پيشترفت تكنولوژي و عرصه ارتباطات و اينترنت و تبليغات ، خريد و فروش بسياري از اقلام نيز از طريق اينترنت و دنياي مجازي صورت مي گيرد حال شما با ايجاد يك وبسايت اين امكان را فراهم خواهيد نمود كه هزاران مخاطب در هر جاي دنيا به سايت شما دسترسي پيدا كنند و از محصولات شما بازديد نمايند.

   ۶_ با راه اندازي وب سايت در زمان صزفه جويي نماييد:

معرفي محصولات خود جهت فروش از راه هاي تلفني ، توليد بروشور ، كاتالوگ،و بازاريابي حضوري يا بخش تراكت و... كار دشوار و پر هزينه و زمان بري خواهد بود در نتيجه با داشتن يك وب سايت شما اين امكان را فراهم مي نماييد تا با به روز كردن اطلاعات وب سايت خود مشتريان  را با محصولات خود اشنا نموده و در نتيجه در وقت صرفه جويي نماييد

   ۷_ وب سايت ، مكاني جهت نشان دادن توانايي هاست:

مهم نيس شما در جايگاه يك شركت باشد يا سازمان يا دفتر كوچك و يا فرد حقيقي باشيد يك وب سايت با قرار گيري نمونه كار هاي شما و عكس هاي محصولات و رزومه كاري از شما و گروه تان سبب شده تا مشتريان قبلي و جديد شما نسبت به شما حس بهتري دست پيدا كنند و رضايت مندي قابل توجهي از شما داشته باشند و اين سبب شده تا ارزش كار شما بالاتر نشان داده شود.

   ۸_ يك وب سايت مي تواند بهترين معرف محصولات شما باشد:

بي دريغ مي توان عنوان كرد يك وب سايت بهترين راه حل جهت معرفي محصولات خواهد بود چرا كه شما با فضايي كه در دست داريدمي توانيد محصولات خود را نمايش داده ، اطلاعات كلي و جزيي و معرفي خصوصيات و ويژگي هاي محصول خود تعريف نماييد، مقالات علمي ايجاد نماييد و محصولات خود را با يك ديگر مقايسه كنيد اين عوامل باعث شده تا مشتري نسبت به خريد و انتخاب خود بهترين انتخاب را در كمترين زمان انجام دهد.

   ۹_ معرفي خودتان به دنيا:

تنها با داشت يك سايت اين امكان را دارا مي شويد تا اطلاعات  و نجربيات خود را به گوش مردم سراسر دنيا برسانيد و خودتان را در ذهن ها هك كنيد مسلما داشتن يك ايميل كاري يك اعتبار براي شما خواهد داشت حال آنكه آن ايميل تخت سايت باشد يعني شما با داشتن سايت http://my-name.ir و با ارسال نامه  هايي از آدرس ايميل تحت سايت يعني info@my-name.ir  باعث تاثير گذاري بيشتري نسبت به اكانت هاي ايميل ديگر همچون ياهو و جيميل مي شويد و اسم سايت شما نيز انتشار پيدا خواهد كرد.

 

اصفهان پيامك به عنوان مجري طراحي سايت در اصفهان و سئو سايت در اصفهان در صدد است تا در عرصه طراحي و توليد و بازاريابي اينترنتي شما را ياري نمايد


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۰۹:۰۸ توسط:مرضيه موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :